> PRACA > Łódź

Compliance Officer w Łódź, Łódzkie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Twoje zadania: prowadzenie procesów identyfikowania, analizy i oceny ryzyka braku zgodności interpretacja przepisów, opiniowanie, przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentów wewnętrznych Spółki sporządzanie raportów Compliance szkolenie pracowników udział w rozpatrywaniu reklamacji Potrzebne Ci będzie: minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze Compliance lub kontroli wewnętrznej znajomość przepisów prawa z zakresu pośrednictwa finansowego, Prawa Bankowego i RODO wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne wykształcenie wyższe dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie praktyczna znajomość pakietu MS Office Oferujemy zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub na umowę o pracę

Detale ogłoszenia: Compliance Officer
Sprzedawca: mBank SA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŁódzkie
Miasto:Łódź
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj